Symulacja w Szkole Trenerów

Myjnionerzy to darmowa symulacja menedżerska dla młodzieży. Odpal prywatną wirtualną firmę, stwórz zwycieską strategię w nietuzinkowej symulacji strategicznej i w efekcie stań się bossem! W necie pojawiła się właśnie nowa symulacja, która nie jest setna prostą grą.

Myjnionerzy to kilkuosobowa symulacja wymyslania etap po etapie małego przedsiębiorstwa i prowadzenia go. Została wyprodukowana przez ekonomistów i profesjonalistów z rzeczywistej korporacji. Spaja w sobie zabawę i jednocześnie mądrą naukę rzeczywistego działania w roli przedsiębiorcy.

Pakiet niezbędnych do tej zabawy materiałów udostępnia zainteresowanym Podyplomowa Akademia Trenerów Zarządzania

Gra prowadzona jest przez dwie rundy (w czasie których odgrywasz rolę właściciela firmy), co oznacza około godziny rozrywki. Można ją prowadzic w szkole albo też po lekcjach. Symulacja jest za darmo – jej przygotowanie było projektem wolontariackim ekipy szkoleniowców z organizacji Training Projects, od szeregu już lat realizującej szkolenia biznesowe dla pracowników.

24.02.2015. 00:06