Pomoc pieniężna na kursy biznesowe

Informujemy iż w ramach funduszu unijnego „Lubuski Fundusz Strukturalny” na weekendowe Szkolenia Zarządzanie wsparcie dostały wymienione tutaj projekty:
  • Projekt Szkolenia Prawników w firmie ZUT PSS
  • Projekt Szkolenia zarządzania firmą wsparciem dla zmian organizacyjnych.
  • "Ochrona patentowa nowoczesnych rozwiązań dotyczących elementów napędowych pojazdów"
  • eksport generatorów prądotwórczych dużych mocy dla siedzib ludzkich w Afryce
  • innowacyjna procedura produkcji pap i gontów asfaltowych w Spółce Werner Janikowo.
  • innowacyjny portal elektroniczny, nowoczesne narzędzia i usługi dla podmiotów rynku pracy.
  • opracowanie zintegrowanego procesu Zarządzania Jednostkami Samorządu Terytorialnego eRATUSZ
  • opracowanie i implementacja nowoczesnych butli kompozytowych na bazie włókna węglowego
  • sporządzenie i wdrożenie nowego oprojektowania - platformy do zarządzania usługami płynnościowymi, liquidity management platform LMP (PKWiU 72.22.12)
  • sporządzenie i wdrożenie sprzętu do uruchomienia nowej usługi elektronicznej - PKWiU 64.20.15.
  • sporządzenie i wdrozenie nowego wzornictwa w firmie BUDVAR Centrum S.A.
  • sporządzenie studium wykonalności dla terenu Twierdzy Boyen w Giżycku
  • opracowanie założeń badawczych oraz konstrukcyjnych prototypu nowego typu tomografu EPR do obrazowania komórek nowotworowych i miażdżycowych
  • plan Fineus - e-kontroling finansowy dla MSP
  • reorganizacja platformy fotograficznej VERTIS.pl o profesjonalne e-usługi do zarządzania cyfrowymi zasobami fotograficznymi i bezobsługowej korekcji zdjęć.
  • pogłębienie działań importowych przez Przedsiebiorstwo INLIGHT SP. Z O.O.
  • system umawiania terminów szkoleń i koordynacji zasobów w czasie rzeczywistym dla szkół i ośrodków nauki jazdy.
  • wdrożenie centrum usług nowoczesnych świadczącego kompleksowe usługi na rzecz Grupy
  • wdrożenie nowoczesnego modelu B2B do elektronicznej wymiany zasobów i zarządzania informacją handlową w firmie RPMCOM.
  • uruchomienie nowoczesnych procedury zabezpieczania i przetwarzania zasobów w Polcom Data Center w celu świadczenia nowych zintegrowanych usług zabezpieczania zasobów-Disaster Recovery
  • wdrożenie systemu Incadea wspierającego prowadzenie biznesu B2B w formie elektronicznej między WW Wanicki sp. z o.o. a firmami partnerskimi
  • wdrożenie elektronicznego projektu B2B w celu usprawnienia relacji biznesowych pomiędzy współpracującymi firmami.
  • uruchomienie elektronicznej usługi wsparcia procesów nabycia za pośrednictwem nowoczesnej platformy przetargowej
  • stworzenie internetowego procesu obiegu dokumentów
  • zbudowanie elektronicznego serwisu do zdalnego przetwarzania dokumentów cyfrowych
  • zbudowanie internetowego serwisu przetargowego, którego cechą charakterystyczną jest generator zapytań ofertowych z pre-definiowanymi pozycjami inwestycyjnymi oraz generator ofert.

10.07.2016. 00:03