Kolejna zabawa na szkolenia integracyjne – licencja

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece programów dla rynku małych firm rodzinnych, organizacji tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od tego kwartału posiadamy grę integracyjną: Wieloosobowe zawody w nieziemskim wariancie gry w ucieczki przed nieprzyjaciółmi (Roboczy tytuł tej gry jest do korekty – jednak oddaje przebieg tej sesji.)
Oferowaną symulację organizujey na warsztatach handlowych, ze współpracy grupowej oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Oryginalne jej wykorzystanie to Warsztaty Menedżerskie.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres gry: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia licencji: Kanada
Czas realizacji: pół dnia
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksimum 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: rakiery śnieżne - sztuk dziewięć, libelka okrągła - sztuk dziewięć, kalkulator- sztuk siedem, trochę cytryn, paczka seledynowych markerów, łopatka z otworem

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
BeOne Sp. z o.o., „RADIX” S. C. EWA I KRZYSZTOF WYREMBELSCY, Celiko sp. z o. o., Indywidualna praktyka stomatologiczna Piotr Hernacki, Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „Bamberski Dwór” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, DIAGNOSTIC-MED. Centrum Diagnostyki Radiologicznej Sp z o.o, ORIDENT Stomatologia Agnieszka Szygenda, Gmina Gizałki, Gmina Swarzędz, Powiat Gostyński, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Klub Kultury „Falenica”, Fundacja Młodzi dla Młodych , Kościelne Stowarzyszenie Nowa Kultura , Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, Stowarzyszenie Ars Creandi , Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy SEMP, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Opiekunów NADZIEJA, Stowarzyszenie Towarzystwo Autorów Teatralnych, Warszawskie Towarzystwo Ringo, ZHR Okręg Mazowiecki
Gra była także realizowana na studiach doktoranckich „Rybołówstwo”

DODATKOWA WIEDZA:
Konsultantom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy niniejsze pozycje literaturowe:
  • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
  • Zachód i cała reszta. Globalizacja a zagrożenie terrorystyczne-Roger Scruton
  • Kształtowanie liderów-John Adair
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim. Procesy, narzędzia, aplikacje-Marta Juchnowicz
  • Nie tylko zespół-Meredith Belbin
  • Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera-Karen Berman, John Case, Joe Knight
  • Zarządzanie sprzedażą. Praktyki najlepszych. Najskuteczniejsze metody sprzedaży i budowania -Chet Holmes

SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
    Termin: na razie nieokreślone
    Miejsce: Kowal, hotel Dwór Oliwski, ulica Stalowa 1c
    Koszt certyikacji: 2700 złotych plus podatek VAT. Dajemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – dwanaście miesięcznych rat.
    W cenie spotkania znajduje się obiad. Przystawka: pieróg ze zwykłego ciasta (zrobionego z mąki, wody i soli),z nadzieniem z mięsa mielonego z przyprawami i cebulą, smażony w oleju. Zupa: Energetyczna zupa imbirowo – szpinakowa. Drugie danie: Roladki drobiowe z serem feta, szpinakiem i suszonym pomidorem,kluski śląskie, ziemniaki z koperkiem, bukiet sezonowych surówek. Deser: Naleśniki wypełnione aksamitnym serkiem waniliowym, polane sosem czekoladowym z bakaliami i bitą śmietaną.. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

28.12.2015. 00:18