Kolejna symulacja na szkolenia z zarządzania – program trenerski

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu gier dla sektora firm określanych jako SME, organizacji tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od tego miesiąca przedstawiamy symulację szkoleniową: Wieloosobowe bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w Trikke – hulajnogę, rower i.. centrum do fitnesu w jednym (Roboczy tytuł zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast odzwierciedla fabułę ćwiczenia.)
Naszą grę realizujemy na kursach z kreatywności, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Typowe jej przeznaczenie to Kursy w Akademii Coacha.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia licencji: Belgia
Czas trwania: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 19.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: sanki - sztuk pięć, kastra na zaprawę - sztuk osiem, kalendarz- sztuk dwie, trochę kukurydzy kolbowej, paczka szafranowych długopisów, młynek elektryczny

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Jerzy Jedlikowski Usługi Maszynami Budowlanymi , Prymasowskie Wydawnictwo Gaudentinum Sp. z o.o., EUROLOGISTICS S.C. Adam Błuś, Monika Szafrańska Błuś, Matt R.P. Trączyńscy Spółka Jawna, FHU „JUTOR” Spółka Jawna K i R Józefowicz, Zakład obróbki Precyzyjnej CNC Sławomir Urbański, "BUD-REM" Sp. Jawna - Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk, Gmina i Miasto Pyzdry, Miejski Zakład Komunikacji Spółka Akcyjna, Miasto Poznań, Gmina Środa Wielkopolska, Fundacja Sztuka Wrocław, Archidiecezjalne Gimnazjum Męskie Im. Ks. Jerzego Popiełuszki, Klub Sportowy ORZEŁ, Parafia Rzymsko-Katolicka bł. Władysława z Gielniowa, Stowarzyszenie "Wytrzymali", Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach przy Pracy i ich Rodzinom POMOCNA DŁOŃ , Stowarzyszenie Szarych Szeregów - Zarząd Główny , Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Chórów Kościelnych "Caecilianum"
Symulacja była również organizowana na studiach podyplomowych „Fizyka”

LITERATURA:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry rekomendujemy wymienione tutaj lektury:
  • Ekonomia dobra i zła-Tomas Sedlacek
  • Mapy myśli dla biznesu-Tony Buzan, Chris Griffiths
  • Kompendium small businessu-Romuald Gabrysz
  • Geny władzy-Maggie Craddock
  • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych-Tom Boydell, Malcolm Leary
  • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Jaworze, pałac Dom Pracy Twórczej PAN w Wierzbie, ulica Armii Krajowej, aleja 32
    Koszt symulacji: 3200 złotych brutto. Dajemy możliwość uiszczenia ceny ratalnie – dziewięć rat.
    W cenie szkolenia znajduje się menu lunch. Przystawka: aksamitny pasztet (ala Foie gras). Zupa: Capucinno borowikowe. Drugie danie: Panierowany w ziarnach sezamu ¬let z halibuta, podany z puree z zielonego groszku oraz ciemnym ryżem arborio. Deser: Ciasto kokosowe . Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

10.08.2016. 00:15