Baza subwencji na treningi z zarządzania

Potwierdzamy że w ramach funduszu unijnego „Mazowiecki Fundusz Infrastrukturalny” na dwa Szkolenia Z Przywództwa Sytuacyjnego dotację nabywają następujące przedsięwzięcia:
  • Program Szkoleniowy dot. Jakości w firmie Maszynohut
  • Szkolenia z zarządzania firmą wsparciem dla zmian organizacyjnych.
  • "Internet szansą dla wszystkich mieszkańców Gminy Karczew"
  • innowacyjna metodyka recyklingu tworzyw sztucznych
  • innowacyjny dodatek paszowy zapobiegający salmonellozie u zwierząt hodowlanych (PKWiU 72.11.11.0).
  • opracowanie metodyki produkcji lekkich i wytrzymałych ram wózków inwalidzkich GTM
  • sporządzenie i uruchomienie metodyki produkcji segmentowych taśm ściernych szerokich.
  • sporządzenie I implementacja NOWYCH PRODUKTÓW DO POMIARU DŹWIĘKU I DRGAŃ
  • opracowanie i implementacja przez firmę Górecki wzoru innowacyjnego kołpaka samochodowego
  • opracowanie nowoczesnej receptury i uruchomienie do produkcji preparatu stosowanego w zapobieganiu nudnościom i wymiotom wywołanym przez chemioterapię
  • opracowanie receptury i technologii produkcji uszczelniacza butylowego z recyklatu gumowego.
  • koncepcja B2B automatyzująca procesy biznesowe pomiędzy PPUH GOBOX S.J. a jego partnerami biznesowymi.
  • koncepcja udostępniania on-line przedsiębiorcom usług i zasobów cyfrowych rejestrów medycznych
  • rozbudowa serwisu edukacyjno-językowego dla dzieci i młodzieży YUMMY.PL
  • wzmocnienie sprzedaży importowej nowoczesnych urządzeń do klasyfikacji mięsa o nowe rynki w tym Rosję, Chiny i Indie
  • system laserowe do femtosekundowej mikroobróbki materiałów
  • wdrożenie laboratorium B+R w Esselte Polska Sp. z o.o. w Kozienicach
  • stworzenie, udostępnienie i świadczenie innowacyjnych e-usług i produktów cyfrowych przez ADM Consulting Group.
  • wdrożenie innowacyjnego procesu teleinformatycznego w spółce Pactor umożliwiającego wymianę zasobów z partnerami biznesowymi.
  • wdrożenie procesu B2B drogą do progresu efektywności współpracy Britenet Sp. z o.o. z kluczowymi partnerami biznesowymi
  • uruchomienie aplikacji usprawniającej współpracę z partnerami handlowymi
  • zbudowanie innowacyjnego modely projektowania i drukowania TAG-ów Near Field Communication – NFC
  • stworzenie mobilnego modelu wspomagającego organizację Konferencji (SysKonf.pl)
  • wypracowanie internetowego serwisu technologicznego przekazywania wiadomości dźwiękowych grupom odbiorców.
  • stworzenie elektronicznego serwisu usług audytu konsumenckiego dla sieci sklepów sprzedaży detalicznej.

02.09.2016. 00:01