Baza subwencji na szkolenia menedżerskie

Ogłaszamy iż w ramach funduszu europejskiego „Łódzki Program Społeczny” na Wykłady Z Zarządzania Ludźmi grant nabywają poniższe przedsięwzięcia:
  • Cykl Szkoleniowy dla Menedżerów w spółce Astrastal
  • Warsztaty Szkoleniowe z kształtowania kultury organizacyjnej wsparciem dla zmian organizacyjnych.
  • "Łagodzenie skutków wykluczenia informatycznego w gminie Pcim"
  • innowacyjna procedura produkcji osłon płytki naciągu pirotechnicznego pasa bezpieczeństwa z zastosowaniem płynnego silikonu bez primeru
  • innowacyjny proces płatności mobilnych SKYCASH.
  • opracowanie planu rozwoju importu - wybór optymalnych instrumentów proimportowych.
  • bezzałogowego.
  • sporządzenie i uruchomienie modelu zarządzania informacją i komunikacją z klientem
  • opracowanie i wdrożenie nowej linii wzorniczej spełniającej oczekiwania klienta Europejskiego
  • opracowanie i uruchomienie znaczących ulepszeń w maszynach i urządzeniach przemysłowych
  • opracowanie i uruchomienie produkcji nowoczesnych katalizatorów spalania REDUXCO do stosowania w wybranych kotłach i zamkniętych komorach spalania
  • opracowanie WZORU PRZEMYSŁOWEGO nowoczesnego ODKURZACZA I uruchomienie GO DO PRODUKCJI
  • koncepcja informatyczna baz rejestrów dla efektywnego wykorzystania wyników prac badawczych
  • struktura elektroniczna MojRachunek.pl do elektronicznego opłacania rachunków.
  • przygotowanie Wnioskodawcy do sprzedaży usług budowlanych i remontowych za granicą.
  • projekt informatyczny wspomagający zarządzanie regułami biznesowymi klasy BRMS
  • model wspomagania nauki czytania i pisania pismem Brailla firmy Harpo
  • wdrożenie płatnej aplikacji do analizowana opcji giełdowych udostępnianej poprzez internet.
  • wdrożenie serwisu rezerweo.com - implementacja 2 nowych e-usług w obszarze rezerwacji dostępnych w Polsce usług.
  • wdrożenie nowoczesnego procesu elektronicznej wymiany zasobów typu business to business ProSerwis B2B.
  • implementacja procesu B2B do zarządzania produkcją i obrotem towarów
  • wdrożenie procedury produkcji opakowań o podwyższonej barierowości opracowanej przez Politechnikę Mediolańską
  • stworzenie inteligentnego procesu wymiany informacji dla przedsiębiorstw oraz użytkowników urządzeń mobilnych.
  • stworzenie interaktywnej platformy informacyjnej AGRO z możliwością kojarzenia partnerów handlowych branży rolno-spożywczej.
  • zbudowanie zdalnego serwisu narzędziowego przekazywania wiadomości dźwiękowych grupom odbiorców.
  • wypracowanie cyfrowego serwisu udostępniającego funkcjonalności projektu komputerowego wspierającego zarządzanie mikro i małą firmą.

28.10.2016. 00:03