Baza subwencji na szkolenia dla firm

Klienci z niektórych koncernów aplikowali o granty i wspólnie z naszymi trenerami przesłali wymagane dokumenty do instytucji finansujących. Potwierdzamy iż w ramach pogramu unijnego „Warmińsko Mazurski Program Regionalny” na Kursy Z Kreatywności dofinansowanie uzskały następujące przedsięwzięcia:
  • Program Szkoleniowy dot. Grafików Komputerowych w przedsiębiorstwie Maszynohut
  • Szkolenie zarządzania firmą wsparciem dla zmian organizacyjnych.
  • "uruchomienie nowoczesnego, zintegrowanego procesu wytapiania żeliwa"
  • zoptymalizowana technologia galwanicznego pokrycia cynkiem w Sintur Sp. z o.o.
  • nowoczesny system Rozpoznawania i Zamiany Mowy na Tekst Uni-MagicScribe
  • innowacyjny portal udostępniający kompleksową ofertę turystyki nadmorskiej “ morze-latem.pl
  • sporządzenie procedury i dokumentacji rejestracyjnej dla produktu leczniczego o działaniu przeciwzakrzepowym
  • sporządzenie i uruchomienie systemu umożliwiającego kompleksową obsługę dokumentów
  • sporządzenie i implementacja nowych linii wzorniczych donic z tworzyw sztucznych.
  • sporządzenie i implementacja produkcji folii opakowaniowych z pamięcią kształtu o sterowanej oksybiodegradowalności
  • sporządzenie i uruchomienie produkcji innowacyjnych hydroseparatorów do recyklingu śmieci komunalnych
  • sporządzenie prototypu i uruchomienie do seryjnej produkcji samolotu ultralekkiego.
  • koncepcja integrująca systemy telekomunikacyjne, teleinformatyczne partnerów biznesowych i firmy CETEKOM
  • platforma udostępniania on-line przedsiębiorcom usług i zasobów cyfrowych rejestrów medycznych
  • wypracowanie terenów inwestycyjnych w Miejskiej Strefie Inwestycyjnej w Głogowie
  • proces informatyczny do raportowania sprzedaży i rozliczeń ubezpieczeń komunikacyjnych flot pojazdów samochodowych.
  • system wspomagania nauki czytania i pisania pismem Brailla firmy Harpo
  • wdrożenie elektronicznego centrum świadczenia e-usług w zakresie bezpieczeństwa, monitorowania, inwentaryzacji i zarządzania urządzeniami mobilnymi.
  • uruchomienie nowoczesnego systemu elektronicznej wymiany zasobów typu B2B - eLink B2B
  • uruchomienie koncepcji dynamizacji importu innowacyjnych usług NOVO SoftNet Sp. z o.o.
  • wdrożenie harmonogramu Rozowju importu w przedsiębiorstwie AXXEL Sp. z o.o.
  • wdrożenie do produkcji nowych wzorów w spółce DreamPen
  • stworzenie inteligentnego procesu wymiany informacji dla przedsiębiorstw oraz użytkowników urządzeń mobilnych.
  • stworzenie elektronicznego doradcy w zakresie zautomatyzowanego pośrednictwa w dotacjach unijnych
  • stworzenie cyfrowego serwisu systemowego doboru diet wraz z portalem społecznościowym Web 2.0.
  • stworzenie zdalnego serwisu wspierającego zarządzanie projektami grupowymi.

19.05.2016. 00:08